Alt Banner
Onur Ç.

İş seyahatleri nedeniyle sık sık gittiğim Aliağa`da kaldığım otel. Konumu Aliağa merkezde. Hemen altında büyük bir market mevcut. Odalar büyük, temiz ve konforlu. Balkonlarında sabit küllük bir mevcut. Banyosu kullanışlı. Banyoda tek kullanımlık diş fırçası-macunu, traş seti mevcut. Kahvaltısı başarılı. Aliağa`ya iş veya başka bir şey için yolunuz düşerse, tereddüt etmeden kalabileceğiniz bir yer.

Umut Dinçer

Aliağa'nın en yeterli oteli diyebiliriz. Odalar geniş ve ferah. Lcd, klima, küvet gibi şehir otellerinde az rastlayacağınız oda özellikleri bulunuyor. Büyük bir terası ve zengin kahvaltı çeşidi ile düşünmeden tercih edebilirsiniz. Firma ile kaldığımdan fiyat seviyesini belirtemedim maalesef.

Raaraab

I have spent the last 6 weeks at the Prestige in Aliaga and can highly recommend it. It is well located in the centre of Aliaga, a short walk to the Park and Seafront; there are many Restaurants and Cafes nearby. The hotel is reasonably new, bright and cheerful. The Rooms are spacious, well appointed and very comfortable. There is a also a pleasant rooftop breakfast Dining room and evening Cafe, which also serves beer and wine. The staff are incredibly friendly and helpful.

Erwin H.

Stayed 4 nights in this hotel. The rooms are spacious, well maintained and very clean. Mini bar and all necessary amenities available. The laundry service is superb and quick returned. Breakfast on the 5th floor is ok. Very friendly and helpful staff!!

Mesut Selek

Tüm odaları ve restorantı EBRU tablolarımla donatılan VE dünyada EBRU larla süslenen tek turistik oteldir..İzmir ve Alıaganin gururu olan otelimizin sanatsever ve kültürlü sahipleri DÖNMEZ ailesine teşekkürler..saygılar...